Професійне знання комп’ютерної техніки - запорука успіху у пошуку роботи та у розвитку кар’єри!

Інженерний тиждень


 Інженерний тиждень покликаний зацікавити учнів науками та дати їм  поштовх для розвитку власного інженерного потенціалу.

Відкритий урок з хімії на тему «Метали. Сплави. Загальні властивості. Використання у професії», проведений  викладачем хімії, Корженівською Н. М., дав можливість учням побачити застосування навчального матеріалу з хімії, матеріалознавства, технічного креслення у професійній діяльності зварника, зацікавити учнів науковими знаннями.

Урок-демонстрація моделей з фізики, проведений викладачем фізики, Барчук Н. С., зацікавив учнів творчими роботами учнів, показав великі можливості створення фізичних моделей використовуючи доступні матеріали, стимулював учнів для створення власних винаходів.




Конференція "Інженерна історія України", проведена викладачем інформатики, Шнирою Л. М., не залишила байдужими жодного з присутніх на конференції. Учні дуже цікаво  розповіли про інженерні винаходи наших земляків, що змінили світ, стали поштовхом для майбутніх світових відкриттів.



На відкритому уроці з математики "Застосування похідної у фізиці та техніці", проведеним викладачем математики, Синчук Г. К.,   учні побачили реальне застосування математичних знань, отриманих в  навчальному закладі, в технологіях, фізиці, інженерії.  Спонукав учнів-випускників до кращого вивчення математики та фізики, без яких жодна наука та виробництво не може успішно розвиватися.



Майстер-клас "Побач ДНК", проведений викладачем біології, Гаврилюк Л. С., дав можливість учням відчути себе дослідниками,  змоделювати біологічну молекулу, побачити ДНК,  поринути з головою в атмосферу біологічних процесів.



Майстер-клас "Платонові фігури Pop-up", проведений викладачем математики Сікірніцькою І. А. допоміг учням краще засвоїти навчальний матеріал з теми "Многогранники", розвинути просторову уяву та спробувати себе в ролі дизайнерів-інженерів. Учні ще раз побачили велику роль математичних  знань в інженерії та технологіях.




Відкрите факультативне заняття з географії "Прапори країн Європи", проведене викладачем географії, Якимчук Г. А., сприяло ґрунтовному засвоєнню теоретичного матеріалу, вільній орієнтації сучасної молоді в країнах Європи, їх символах. Практична робота учнів   стимулювала їх пошукову  діяльність, дала  можливість творчо осмислити територіальну організацію суспільства.   



0 коментарі :

Дописати коментар